Hakkımızda

Energy Exporter enerji sektöründe yatırımlar konusunda 22 yıldır faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış çözüm ortağınızdır. Enerji yatırımları ve pazarın genişlemesi hususunda, 16 yıldan bu yana EIF Enerji Kongresi ve Fuarı’nı düzenlememizin yanı sıra, 22 yıldır enerji şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve ikili iş görüşmeleri organize etmekteyiz. 

Dış Ticaret Uzmanlarımız, Enerji Sistemleri Mühendislerimiz, Elektrik Elektronik Mühendislerimiz gibi teknik ekibin de bulunduğu geniş bir ekiple firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda Avrupa ve Afrika ülkelerindeki yerel partnerlerimiz ile daha büyük başarılar yakalamış bulunmaktayız.

Şimdi ise bunca yıllık tecrübe ve bilgi birikiminin neticesi olarak ulusal ve uluslararası partnerlerimiz ile dünyanın ilk Enerji Ticareti Platformunu kurmuş bulunmaktayız. 

Energy Exporter Enerji sektörü için tasarlanmış olan uluslararası bir Enerji Ticareti Platformudur.  Dünya üzerinde yalnızca bu sektöre yönelik mal üretip, hizmet sağlayan şirketlerin talep almaları ve müşteri bulmaları için tasarladık. 

 

Platformumuza dilerseniz ücretsiz üyelik yapabilir, dilerseniz de Premium üye olarak sınırsız 7/24 ticaret yapmanın olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 

Lütfen detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 

 

Merkez Ofis
1st Floor, 22 Bloomsbury Street Bloomsbury, LONDON, WC1B 3QJ
0850 433 03 66
Türkiye Ofis
Ofis Uğur Mumcu Caddesi No: 64 Çankaya/ANKARA PK:06700 Energy Exporter Türkiye Ofisi
 (0312) 447 46 45

Premium Üye olun, Ayrıcalıklardan faydalanın!